درباره نمایشگاه

//درباره نمایشگاه

درباره نمایشگاه

صنعت تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران، کترینگ، کافی شاپ و هتل علیرغم گستردگی در تعداد، متاسفانه نتوانسته توانمندی های درون خود را معرفی و استعدادهای نهفته خود را شکوفا سازد.

شاید یکی از مهمترین دلایل آن نداشتن نمایشگاهی تخصصی باشد که قابلیت رفع موارد فوق را داشتهو می تواند سرعت رشد زیادی را به صنعت بدهد.

با برگزاری نمایشگاه “تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران، فست فود، کافی شاپ، کترینگ، هتل و صنایع وابسته” سعی در اجماع صاحبان صنعت در کشور را داریم. با تجمیع صنعتگران و تجار و فرایند تبادل افکار و انتقال ایده ها می توان توقع رشد و ارتقا بیشتر این صنعت را داشت.   از چشم اندازهای ما تبدیل این نمایشگاه در منطقه به عنوان نمایشگاهی ماخذ است که کشورهای همسایه برای رفع نیازهای خود و خرید کالاهای مورد نظرشان همچنین کشورهای پیشرفته و تولید کننده این محصولات برای فروش و اعطای نمایندگی به ایران و سایر کشورها به این نمایشگاه مراجعه نمایند. یعنی با کمک خداوند و همت و اراده مدیران و صنعتگران کشورمان نمایشگاه محل تجمع خریداران کشورهای همسایه و منطقه خواهد شد. تحقق این امر میسر خواهد بود و مهمترین شرط آن اتحاد صاحبان این صنعت و اجماع آنها می باشد.

مشخصات نمایشگاه:

  • اولین نمایشگاه تخصصی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران، کترینگ و هتل در ایران
  • بزرگترین نمایشگاه تخصصی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران، کترینگ و هتل در ایران
  • جلب رضایت بیش از 90 درصد مشارکت کنندگان در هر 2 دوره از نمایشگاه
  • دارای بیشترین بازدیدکننده متخصص مرتبط
  • برگزاری نمایشگاه با رویکرد علمی و ارتباط صنعت با دانشگاه
  • تحقق توسعه بازار تولید کنندگان و واردکنندگان صاحبان صنایع مرتبط
  • کمک به برند سازی و تقویت برند شرکت های مرتبط

نمايشگاه HRC fair  به عنوان بزرگترين رويداد ايران در زمينه تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران، فست فود، هتل و صنایع وابسته می باشد كه برای اولین مرتبه این موضوع توسط این شرکت در ایران بصورت تخصصی مطرح شد و بعدها در شهرهای دیگر کشور توسط برگزارکنندگان نمایشگاه ها به تقویم  نمایشگاه ها اضافه شدند.این رویداد سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند برپا مي‌گردد و فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتها، کالاها و خدمات خود را در معرض بازديد دست‌اندركاران و متخصصان اين عرصه قرار دهند.با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازار و مشتریان در عرصه رستوران و غذا و حرکت به سمت تکنولوژی های جهانی، لازم است تولید کنندگان و عرضه کنندگان این محصولات،کالاها و نوآوري هاي جدید خود را با استفاده از نمایشگاه که در ایام برگزاری جمع کثیری از مشتریان در آن تجمع می کنندمعرفي نمايند.

بیش از 95 درصد بازدیدکنندگان این نمایشگاه متخصص و افراد مرتبط به این صنعت می باشند و همین باعث اخذ نتایج خوب و دلخواه مشارکت کنندگان نمایشگاه می شود.

از آنجایی که قریب به اتفاق نمایشگاه های ایران در سال 97 از لحاظ متراژ ما بین 35 الی 45 درصد ریزش (متراژ) مواجه بودند  نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران، فست فود، هتل و صنایع وابسته رشد 65 درصدی نسبت به سال گذشته داشته و با سایر نمایشگاه های برگزار شده در ایران، معادل 75 الی 90 درصد رشد مقایسه ایی داشته است که از مهمترین عوامل آن میتوان از تخصصی بودن و دعوت از بازدیدکنندگان متخصص این حوزه یاد نمود.

با اين اميد كه برگزاري اين رويداد بزرگ بـا مشاركت كليه دست انـدركـاران، گـامي رو به جلو در راسـتای اعتلاء و انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهاي شرکت هاي حاضر در داخل و حوزه بين الملل باشند از سایر فعالان این حوزه دعوت به حمایت از نمایشگاه خودشان را داریم تا کلیه صنایع(نیروگاه ها، نفت و گاز، پتروشیمی ها، صنعت فولاد و… ) از برگزاری چنین نمایشگاهی در تاریخ های معین آگاه بوده و جهت رفع نیاز خود به شرکت های حاضر در آن مراجعه نمایند.

2019-05-25T19:51:29+00:00